Catering i organizacja wydarzeń - Grupa FUDEKO

Wybierz swój język:

Catering i organizacja wydarzeń

Klienci Grupy FUDEKO często byli zainteresowani wynajęciem profesjonalnego zaplecza cateringowego oraz wsparciem w organizacji imprez w tym cateringiem. W odpowiedzi na ich potrzeby powstała spółka Vivend, w której skupiliśmy wszystkie te usługi.

Obecnie Vivend działa w obszarach cateringu i organizacji eventów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu wyjątkowych i niezapomnianych doświadczeń kulinarnych oraz kompleksowej organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W Trójmieście dysponujemy zapleczem, gdzie zależnie od wydarzenia do 100 osób jednocześnie może uczestniczyć w wybranym wydarzeniu.

Klubokawiarnia Index jest miejscem, gdzie od dziesięcioleci bawili się studenci trójmiejskich uczelni, a potem wracali tam jako absolwenci. Niezobowiązująca atmosfera, dobra kuchnia, szeroki wybór alkoholi i ciekawe wydarzenia niezmiennie wyróżniają to miejsce.

Odpowiadając na zapotrzebowanie społeczności uniwersyteckiej codziennie przygotowujemy świeże przekąski i dania, które dostarczamy na uczelnię. Bazując na tym doświadczeniu prowadzimy również bistro zlokalizowanych najczęściej w szpitalach w całej Polsce.

Vivend w Grupie Fudeko niejednokrotnie jest wykorzystywany do próbowania nowych rozwiązań na małą skalę, aby wdrożenie ich w ramach szerokiej oferty przebiegało sprawnie.